Időpont
|
Helyszín
|
2016.06.01 |
16:30 |
18:00 |
Faluház |
2861 |
Bakonysárkány |
Béke u. 98. |
2016.06.01 |
14:00 |
15:30 |
Önkormányzati iroda |
2885 |
Bakonybánk |
Kossuth Lajos utca 27 |
2016.06.03 |
15:00 |
18:00 |
Művelődési Ház |
2522 |
Dág |
Deák Ferenc utca 48 |
2016.06.03 |
10:00 |
18:00 |
Wass Albert Művelődési Központ |
2870 |
Kisbér |
Városház tér 1 |
2016.06.06 |
15:00 |
18:00 |
Sárberki Általános Iskola |
2800 |
Tatabánya |
Sárberki ltp. 503. |
2016.06.07 |
15:30 |
18:00 |
Művelődési Ház |
2534 |
Tát |
Tát-Kertváros, Móricz Zs.u 2. |
2016.06.07 |
12:00 |
16:00 |
Vaszary Kolos Kórház |
2500 |
Esztergom |
Petőfi Sándor utca 26 |
2016.06.08 |
15:00 |
18:00 |
Váci Mihály Általános Iskola |
2800 |
Tatabánya |
Dózsakert utca 17 |
2016.06.09 |
17:00 |
18:30 |
Művelődési Ház |
2946 |
Csép |
Kossuth Lajos utca 77 |
2016.06.09 |
14:30 |
16:00 |
Művelődési Ház |
2945 |
Tárkány |
Fő utca 65 |
2016.06.10 |
9:00 |
13:00 |
Klapka Gy.Laktanya - Segélyhely |
2890 |
Tata |
Bacsó B. u. 66. |
2016.06.13 |
16:30 |
18:00 |
Faluház |
2027 |
Dömös |
Szent István u. 2. |
2016.06.13 |
15:00 |
18:00 |
Bartók Béla Művelődési Ház és Könyvtár |
2941 |
Ács |
Zichy park 1 |
2016.06.13 |
14:00 |
15:30 |
Polgármesteri Hivatal |
2028 |
Pilismarót |
Rákóczi Ferenc utca 9-11 |
2016.06.13 |
10:30 |
13:00 |
EON Kft. - földszinti tárgyaló |
2800 |
Tatabánya |
Március 15.út. 11. |
2016.06.15 |
14:30 |
18:00 |
Művelődési Központ |
2942 |
Nagyigmánd |
Fácán u. 1. |
2016.06.15 |
12:30 |
14:00 |
Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. |
2942 |
Nagyigmánd |
8147 |
2016.06.16 |
16:00 |
18:00 |
Óvoda |
2834 |
Tardosbánya |
Rákóczi F.u.19. |
2016.06.16 |
10:30 |
15:00 |
Delphi Connection System Kft. (FCI Kft) |
2800 |
Tatabánya |
Buzavirág u. |
2016.06.17 |
9:00 |
13:00 |
ESZI-Egyesített Szociális Intézmények-oktatóterem |
2800 |
Tatabánya |
Cseri út |
2016.06.20 |
11:30 |
14:30 |
Coloplast Kft - PDC- Tárgyaló |
2890 |
Tata |
Barina u.1. |
2016.06.21 |
15:00 |
18:00 |
Művelődési Ház - KANTIN |
2531 |
Tokod |
Kossuth u. 86. |
2016.06.21 |
13:00 |
16:00 |
Vaszary Kolos Kórház |
2500 |
Esztergom |
Petőfi Sándor utca 26 |
2016.06.22 |
12:00 |
14:30 |
VÍZMŰ Zrt. -Táncsics Mihály úti telephelye |
2800 |
Tatabánya |
Táncsics Mihály út 1 |
2016.06.22 |
8:00 |
11:00 |
Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság - Tűzoltóság |
2800 |
Tatabánya |
Ságvári Endre út 18 |
2016.06.23 |
15:00 |
17:30 |
Jókai Mór Művelődési Ház |
2944 |
Bana |
Jókai Mór utca 5 |
2016.06.23 |
10:00 |
17:00 |
Művelődési Ház |
2510 |
Dorog |
Otthon tér 1. |
2016.06.24 |
15:00 |
18:00 |
Művelődési Ház |
2931 |
Almásfüzitő |
Petőfi tér 6. |
2016.06.27 |
15:00 |
18:00 |
Művelődési Ház |
2896 |
Szomód |
Fő út 17. |
2016.06.28 |
9:00 |
15:00 |
BD Fecskendőgyár |
2800 |
Tatabánya |
Buzavirág u.15. |
2016.06.29 |
11:00 |
16:30 |
Közösség Udvarház |
2543 |
Süttõ |
Rákóczi Ferenc út 30 |
2016.06.30 |
14:00 |
17:00 |
Mentőállomás Országos Mentőszolgálat Dorogi Mentőállomása |
2510 |
Dorog |
Kossuth L.u.6. |
2016.06.30 |
9:00 |
16:30 |
Bányász Klub - nagyterem |
2840 |
Oroszlány |
Táncsics Mihály út 1 |