Eddig olvastam
a- a+

2015. október 24. - 18:34
0 komment

A Real Madrid 3-1-es győzelmet aratott a házigazda és hozzá hasonlóan eddig veretlen Celta Vigo felett a spanyol labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.

Keylor Navas szenzációsan védett // Fotó: AFP/Miguel Riopa

Remekül kezdte a mérkőzést a vendégcsapat, a 8. percben Cristiano Ronaldo szerzett vezetést, ezt negyedórával később Danilo megtoldotta meg eggyel (0-2) - írja az origo.hu.

A Celta magára talált, de hiába dolgozott ki nagyobbnál nagyobb helyzeteket, a Real Costa Rica-i kapusa, Keylor Navas bámulatos bravúrokat mutatott be.

A második félidőben aztán megfogyatkoztak a hazaiak, Gustavo Cabral az 57. percben megkapta második sárga lapját, a 85. percben aztán Nolito csak megtörte Navas ellenállását (1-2).

A Celta ugyan mindent elkövetett az egyenlítésért, de egy kontra végén Marcelo beállította az 1-3-as végeredményt.